KONST / Litografier / Litografi 8737146
nr 873 7146
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), unframed, signerad i tryck, motivet: 28x23,
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:24:18
150 kr
250 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson